Rüyada Kedi Görmek Nedir? Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek Nedir

Rüyada kedi görmek oldukça yaygın bir durumdur. Hayatı diğer canlılarla ve özellikle kedilerle paylaşmak, zaman zaman onların rüyalarınızda da yer almasına neden olur. Rüyalar genellikle etrafta yoğunlukla görülen canlılar ile şekillenebilmektedir. Birçok insanın anlamını merak ettiği ve araştırdığı bir konudur. Rüyada kedi görmek tabiri yorumcular tarafından ne şekilde görüldüğüne bağlı olarak iyi ya da kötü olarak tasvir edilir. Genellikle kişinin çocuğu olacağına işaret eder. Eğer bir kadın rüyasında kedi görüyorsa çevresindeki düşmanlar sebebiyle sıkıntı yaşayacağı anlaşılmaktadır. Ayrıca kurnaz ve iki yüzlü bir erkeğin varlığı da düşünülebilir.

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Yavru kedi görmek rüyayı gören kişiye hem fayda hem de zarar sağlayacak birini işaret etmektedir. Rüyanızda yavru bir kedi gördüyseniz çevrenizdeki bazı insanların size karşı olumsuz düşünceleri ve kötü planları olduğunu anlayabilirsiniz. Rüyada yavru kedi görmenin olumlu anlamı ise işlerinizin kolaylayacağı yönündedir. Etrafınızda işinizi kolaylaştıracak ve size yardımı dokunacak kişilerin varlığı anlaşılabilir. Rüyada yavru kedi görülmesi, ruhu, yaratıcılığı ve gücü simgelemektedir. Aynı zamanda rüyanın görünüş şekline göre şanssızlığı ve talihsizliği de gösteriyor olabilir. Rüyayı gören kişinin kedileri sevip sevmediği de rüya yorumunu değiştirebilmektedir. Yavru kedi size çevrenizdeki birinin hain ve yalancı olduğunu gösteriyor olabilir. Kediden korkmanız ise sizin karşı cinse karşı çekingenliğinizi ifade ediyor olabilir.

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyanızda kedi sevmeniz rakiplerinizin size zarar veremeyeceği anlamına gelmektedir. Sevdiğiniz kedi miyavlıyorsa size tavsiye veren dost ve arkadaşlarınızı dikkate almalısınız. Kediyi severken mutluysanız ve eğleniyorsanız sevinçli bir haber alacağınız anlamına gelmektedir. Çoğu defa yüksek mevideki insanlarla tanışacağınız yorumlanabilir. Rüyanızda kedi sevmek hem kısa sürede başarıya ulaşacağınızı hem de yardımlaşacağınızı belli etmektedir. Bu durum sayesinde aile yaşantınızda da olumlu etkiler görebilirsiniz. Kendini sevdirmeye çalışan birinin varlığını da anlamanız mümkündür. Bazı durumlarda da rüyada kedi sevmek vefasızlık olarak yorumlanmaktadır. Eğer bir sokak kedisini sevdiyseniz, akıl dışı ve anlamsız bir kişinin varlığını düşünebilirsiniz. Kedi sevdiğini gören kişi kedileri seven biriyse iyi bir dost, sevmeyen biriyse düşman olarak yorumlanır.

Rüyada Renkli Kedi Görmek

Beyaz renkli bir kedi görmek sevince işaret edilmektedir. Benekli bir kedi gördüyseniz yumuşak huylu bir kişi olarak yorumlanmaktadır. Ya da rüyayı gören kişinin yumuşak huylu, sakin ve naif biriyle evlenileceği anlaşılabilir. Siyah kedi görmek kıskançlığa, düşmanlığa ve uğursuzluğa yorumlanmaktadır. Siyah kedi gören kişi kötü huylu ve kıskanç biriyle arkadaşlık kurabilir ya da evlenebilir.

Rüyada Büyük Kedi Görmek

Rüyanızda erkek kedi görmek hırsızın, dedikodunun ve düşmanın işaretidir. Büyük ve iri bir kedi görmek ise mevkisinin yükseleceği anlamına gelir. Rüyada büyük kedi gördüyseniz birinin dedikodusunu yapacağınız tabir edilir. Rüyayı gören kişi herhangi bir önemli işten büyük bir kazanç sağlayabilir. Ayrıca kendinden üstün ve önemli gördüğü biriyle uzun süre dostluk edinir. Rüyada büyük bir kedi görmek yaratıcılığı ve gücü sembolize etmektedir. Aynı zamanda rüyanın görülüş şekline göre kötü şansı ve talihsizliği de ifade edebilir.

Rüyada Kedi Almak

Aile hayatı içerisinde yaşanacak mutluluk ve sevince işaret eder. Rüya sahibi çevresindeki insanlar tarafından saygı duyulan ve sevilen birisidir ya da olacaktır. Kişi emeklerinin karşılığını alacak ve hedeflerine ulaşacaktır. Neşesi yerine gelecektir ve geleceği hakkında önemli ve olumlu haberler alacaktır.

Rüyada Kedi Tüyü Görmek

Rüyayı gören kişinin sağlıklı ve güçlü hissederek bütün işlerini kısa sürede halleder. Bir başka yoruma göre ise kişinin mutluluğa ve huzura kavuşması, yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kuracağı beklenmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap