Yavru ve Yetişkin Kedi Oyuncakları

Yavru ve Yetişkin Kedi Oyuncakları Nelerdir?

Yavru ve yetişkin kedi oyuncakları nelerdir? Kedinizi kedi oyuncakları ve kişisel ilgi ile meşgul etmek, en az uygun yiyecek, temiz içme suyu ve temiz bir çöp kutusu kadar önemli. Günlük oyun sayesinde kediniz stresi ve saldırganlığı azaltır. Özgüven kazanıp ve formda ve esnek kalır. Kedinizle düzenli oyun oynamak aynı zamanda kedinizle aranızdaki bağı güçlendirir ve elbette özellikle evcil ve bekâr kedilerde belli bir dereceye kadar eğlenceye de hizmet eder.

Tüm kedi sahiplerinin kediciklerin eğlencesine daha yakından bakmaları için iyi nedenler vardır. Burada kedi oyuncak fikirlerini bulabilirsiniz.

Yıllar boyunca çok sayıda kedi oyuncağı fikrini ve istihdam fırsatları denenmiştir. Profesyonel ve doğaçlama, kedi nanesi ile kediotu ve kokusuz, satın alınan ve ev yapımı oyuncaklar mevcuttur. Kedi ve arkadaşlarının buna nasıl tepki verdiğini veya tepki verdiğini burada anlatmak ve elbette en sevilen oyuncakları tanıtmak gerekir.

Yavru ve Yetişkin Kedi Oyuncakları

Burada istihdam için kedi oyuncak fikirleri bulacak ve en sevdiğimiz oyuncaklarımızı tanıyacaksınız. Sunulan tüm kedi oyuncağı fikirlerini test ettik ve çoğu bugün hala Dolly & Pauli’de kullanılıyor.

Anti-Sling fincan

Kediler için yılan önleyici bir kâse, en popüler kuru mamayı azaltmak için harika bir kâse ikamesidir. Kedilerin yiyeceği kâseden pençeleriyle pençelemeleri gerektiğinden, bir taşla iki kuşu öldürürsünüz: Kuru mama miktarını azaltın ve meşgul olun. Bizim için harika çalışıyor ve küçük çıtır atıştırmalıklar yalnızca bu kasede veya diğer yiyecek oyuncaklarında servis ediliyor.

Karton kale

Karton kutulara ve kutulara dayanabilecek bir kedi neredeyse yok. Karton kutular ne kadar büyük veya küçük olursa olsun hayal gücünü harekete geçirir, daireye birçok yeni koku getirir ve bol bol eğlence sunar.

İnsanlar ve kediler için nasıl düşünülür?  Yeni bir karton kale düşünüldüğünde ve kedicikler el işi yaparken bile sahipleriyle eğlendiğinde onlara büyük zevk veriyor. Ek olarak, böyle bir karton oyun kalesi, bant ve kordon için birkaç sent dışında neredeyse ücretsizdir. Bir süre sonra, kedicikler ilgilerini kaybettiğinde veya en geç karton kutuların üzerine çok sık rastlanıldığında, karton oyuncakları bir sonraki büyük kutu yeni eylemlere ilham verene kadar atık kâğıda koyulur.

Kediotu yastığı

Bazı kediler, düzgün bir kediotu yastık gezisine her zaman hazırdır. Çoğu bile dolu bir yastığın üzerinde sarhoş gibi mayışmayı seviyor.

Kedi oyuncakları arasında içeriden bir ipucu değildir, ancak en sevilen oyuncaklardan eksik olamaz. Kedi nanesi oyuncaklarına benzer şekilde, kediotu oyuncaklarının kalitesi de çok farklıdır. Bir oyuncağın istenen etkiye sahip olup olmadığını gerçekten denemelisiniz. Bazı çok genç kediler buna (henüz) tepki vermiyor. Akşamdan kalmanın kediotu ve nane kokusuna daha fazla tepki gösterdiği de söyleniyor. Aşırı tüketim zararlı değildir, ancak günlük olarak kediotu ve kedi nanesi oyuncakları kullanılmamalıdır.

Bunlara benzer elbette birçok kedi oyuncakları vardır. Sınırlamak mümkün olmadığı gibi, her kedinin ilgi odakları da farklıdır. Kimi kediler top ile oynamayı severken, kimisi sevmez. Kimisi oyun oynamak isterken, kimisi aksine hiç istemez ve uyur. Eğer bu konularda sıkıntı yaşıyorsanız, profesyonel bir destek ve yardım almanız, size oldukça büyük fayda sağlayacaktır.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap