British Shorthair Aileler ve Çocuklarla Anlaşabilir mi?

British Shorthair Ev Yaşamında Uygun mudur?

Eğer çocuğunuzun hayvan sevgisi ile büyümesine karar verdiyseniz ve ona en uygun kedi ırkını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Size yavru british shorthair hakkında karakter bilgisi ve çocuklarla nasıl anlaştığına dahil doneler vereceğiz.

British Shorthair Dünya’da en çok beslenen ırkların başında gelmektedir, bunun nedenlerin en başında uysal bir karaktere sahip olmasıdır. Ev ortamında geçim konusunda size asla zorluk çıkarmayacağının garantisini verebiliriz. Oldukça yüksek zekaya sahip olan bu yavrular sahibinin evde olmadığı zamanlarda tek başına yaşayabilmektedirler. Yalnız kalmaktan çok fazla sıkılmazlar, eğer çalışıyorsanız ve çok vaktiniz yok ama yine de bir hayvan sahibi olmak istiyorum diyorsanız tam size göre bir ırk olduğunu bilmenizi isteriz.

Halk arasında genellikle tembel ve hareket etmeyen bir ırk olarak bilinse de aslında tam olarak böyle değillerdir. Özellikle yavruyken oyun oynamayı oldukça severler. Eve geldiğinizde bütün stresini alacağınızdan emin olabilirsiniz. Kedilerin insanlar üzerinde psikolojik olarak çok fazla olumlu etkileri olduğunu bilinmektedir. Yalnız yaşayan veya çocuklu aileler için bakım konusunda ideal bir ırktır.

British Shorthair Çocuklarlla Anlaşır mı?

Eğer sizde çocuğunuz hayvan sevgisi ile büyümesini istiyorsanız sizler için bazı ipuçları vereceğiz. Büyümekte olan çocuğunuz kedi tüylerine çok az maruz kalsa da vücutta antikor etkisi yaparak ileride doğabilecek alerjen hastalıklarının önüne geçeceğini biliyormuydunuz? Uzman doktorlar küçük çocukları olan ailelere hayvan bakmayı şiddet ile önermektedir. Bunun nedeni hem alerjen etkisine karşı antikör üretmeleri hem de psikolojik olarak onlara iyi gelmesidir. Hayvan sevgisi ile büyüyen çocuklar yaşıtlarına göre daha hızlı psikolojik büyüme sağlıyorlar. Bunun nedeni sorumluluk sahibi olmalıdır. Hayvanlar ile kurdukları bağ yüzünden sevgi ve onlara karşı sorumluluk bilinci ile büyümektedirler.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap