Scottish Fold Kedi İsim Önerileri 2022

Scottish fold kedi isimleri

Scottish Fold Kedi İsim Önerileri

Scottish fold kedi isim önerileri…. Kedinize uygun bir isim vermek, ismini duyduğunda harekete geçmesini sağlar. Beyaz ya da gri Scottish Fold kedinize renklerine uygun isimler vermeyi tercih edebilirsiniz. Son harfi ‘i’ ile biten kedi isimleri, sesinizi yükselttiğinizde kolaylık sağlar. Kısa, az heceli ve telaffuzu kolay isimler seçmeniz kedinizin ismini öğrenmesi konusunda da kolaylık sağlar. Kedi ismi seçmek, kedi sahiplerinin en zorlandığı konulardan biridir. Bu nedenle bazı isim önerilerine ihtiyacınız olacak. En popüler Scottish Fold kedi isimleri ise; Afacan, Badem, Duman, Bişa, Casper, Diego, Eros, Gece, Fındık olarak listeleyebiliriz. Kedinizin mizacına uygun olarak Aslan, Şampiyon, Kaptan, Kral, Kraliçe, Prens ve Diva gibi isimler tercih edilir.

Scottish Fold Kedinize Nasıl İsim Vermelisiniz?

Siyah, beyaz ya da gri Scottish Fold kediniz için ona yakışacak bir isim arayışında olabilirsiniz. Kedinizi doğru şekilde analiz etmeniz önemlidir.

  • Kedinizi detaylı şekilde incelemelisiniz. Kedinizin tüylerinin ne renk olduğu, rahatına düşkünlüğü ve uyumayı ne kadar sevdiği ile ilgili analizlerinizin sonucunda uygun bir isim seçebilirsiniz. Kedinize isim seçerken hem karakter hem de dış görünümü ele alınıyor.
  • Kedinize vermek istediğiniz isimleri ona tekrarlamalısınız. Kediniz ismine olumsuz tepki verirse ya da tepkisiz kalırsa başka bir isim vermeyi düşünebilirsiniz. Bu durum sıklıkla karşılaşılan bir durum değildir. Genellikle kediler isimlerine kısa sürede alışır.
  • Kedinize isim verirken ona yakışacak ve karakterini yansıtacak isimler koyabilirsiniz. Gri Scottish Fold kedinize Duman ismini vermek rengiyle ilişkilidir ve kulağa hoş gelir. Sıradan ve kedinizle ilgisi olmayan bir isim seçmeniz, daha sonra pişman olmanıza neden olabilir.

Scottish Fold Dişi İsimleri

Mia, Prenses, Zilli, Safiye, Dodo, İrmik, Katya, Lady, Şeker, Maya, Pembe, Müzo, Tarçın, Mızmız, Cücü, Renk, Lokma, Ela, Mila, Yıldız, Safinaz, Suzan, Zeliş, Lulu, Linda, Luna, İpek, Sesi, Sakız, Patik, Miniş, İzabel, Karamel, Ponpon, Sosis, Suzi, Reçel, Popi, Krem, Mitens, Mıymıy, Thisa, Pamuk, Cookie, Nani, Fıstık, Boncuk, Pati, Zeytin, Cevriye, Chucky, Canan, Yumak, Çilek, Boncuk, Yeliz, Gümüş, Lorin, Fiya, Işık, Karen, Nalan, Jelibon, Oylum,Mıncır, Vişne, Öcü, Zuzu, Daisy, Cadı, Nazlı, Fiko, Cingöz, Eva, Misha, Nina, Evie, Bal, Asya, Fiona, Holy, İlda, Juliet, Miyu, Kekik, Nina, Peri, Sabun, Şaşkın, Peti, Riba, Toşya, Sufle.

Scottish Fold Erkek Kedi İsimleri

Şanslı, Badem, Çakıl, Ares, Dido, Pati, Zıpır, Panki, Bobo, Atik, Kopo, Alfa, Bekir, Elfo, Gece, Kara, Gırgır, Teriteri, Nohut, Pipet, Tarçın, Venüs, Köfte, Kara, Fındık, Doli, Kaymak, Bücür, Fıtık, Chika, Cabbar, Kral, Bıdık, Muhtar, Hulusi, Romeo, Ares, Prens, Çiko, Efe, Bambam, Müdür, Ateş, Çırak, Cano, Gölge, Dolma, Atom, Çiko, Gofret, Yoyo, Samur, Kalamar, Moka, Zühtü, Kapıcı, Tori, Fox, Hades, Piko, Biber, Rıza, Boyoz, Çıtır, Efes, Hamur, Duman, Havuç, Maki, Mars, Papyon, Patik, Susam, Tekila,Yaman, Reis, Roket, Yamyam, Tombik, Sasi, Yaşar, Yakışıklı, Şaşkın, Paco, İncir, Nohut, Kartal, Kaptan, Jodi, Köpük, Carlos, Bıdık, Alex, Paşa, Bobi, Lokum, Cesur, Foxy.

Scottish Fold Yabancı Kedi İsimleri

Madonna, Sage, Lizzo, Ariana, Billy, Daisy, Lola, Nana, Bella, Luna, Lucy, Callie, Zoe, Sophie, Snuffy, Xena, Toy, Millky, Butters, Biscuit, Pancake, Dash, Cody, Cuddles, Dusty, Linus, Ralph, Benjamin, Bailey, Pepper, Garfield, Otis, Sunny, Buster, Fred, Hunter, Ziggy, Ste, James, Peanut, Bruce, Walter, Benny, Cooper, Potter, Harlet, Percy, Mango, Kevin, Archie, Cosmo, Theo, Tucker, Frank, Bean, Bentley, Jax, Sebastian, Cjester, Gizmo, Sammy, Bear, Guy, Gus, Henry, Binx, Rocky, Sam, Teddy, Smokey, Oreo, Winston, Tiger, Dexter, Felix.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap